KONST / Litografier / Färglitografi 15475001
nr 1547 5001
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 14/25. Färglitografi, bildmått: 34x32 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 50x42 cm
Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:21:09
700 kr